DOPORUČUJEME

 

 

AMMA PROGRESS, s.r.o.

Velkoobchod jehož hlavními směry jsou netkaná textilie a obalový materiál. Netkaná textilie nachází uplatnění v celé řadě oboru - zemědělství, zdravotnictví, průmysl. Nabízí dále krabice, strojní a vlnitou lepenku, HDPE, LDPE a jiné fólie, pytle, sáčky, stretch fólie, tkané textílie, lepící pásky a další obalový materiál.
www.amma.cz

 

OFFAXIS, s.r.o.

Poskytuje služby v oblasti reklamních služeb jakož je tvorba loga, sloganů, letáků, katalogů, návrhy a polepy vozidel a výloh, design nových výrobků a obalů. Dále tvorba jednoduchých, ale i propracovanějších WWW stránek, SEO analýza, PPC reklama, analýza návštěvnosti, webhosting atd.
www.offaxis.cz

 

V LANŠKROUNĚ

Jedná se o portál o městě Lanškroun a přilehlém okolí jehož, cílem je shromáždit maximální možné množství informací o firmách, společnostech, organizacích, úřadech a školských zařízeních a tyto údaje zpřístupnit přehledným způsobem na jednom místě občanům a návštěvníkům města i přilehlých obcí. Vytvořit místo, kde se lidé setkávají ….
www.vlanskroune.cz

 

ZAHRÁDKÁŘSKÉ POTŘEBY

Internetový obchod, který se specializuje na prodej netkaných a tkaných textilií, plachet ( zakrývací s oky, stavební, malířský, bazénový,…), fólií (kašírovaný, bublinkovaný, stavební, LDPE rec,...), lepících pásek a dalších užitečných věcí a pomůcek nejen pro Vaši zahradu.
www.zahradkarskepotreby.cz

 

STRETCH FÓLIE

Specializovaný E-shop, který nabízí velmi kvalitní a široký sortiment jak ručních tak i strojních stretch fólii, předepnutých stretch fólií a stretch sítí za velmi příznivé ceny! Stretch fólie všech druhů, rozměrů, průtažnosti, tloušťky a barev. Dále nabízí odvíječe, páskovače, vázací pásky a lepicí pásky.
www.stretchfolie.cz

 

ZAPO LANŠKROUN

Kamenný obchod s dlouholetou historií poskytuje služby a zboží v oblasti zahrádkářských, domácích a chovatelských potřeb a zahradní techniky.  Široký sortiment travních sekaček, křovinořezů, motorových a elektrických pil a nůžek, bazénů a bazénového příslušenství, zahradního nábytku a nářadí, semen a hnojiv, fólií. Dále krmivo a malé dárky pro psy, kočky, ptáky, drůbež, rybičky a drobný hlodavce, sady nádobí a hrnce, příbory, koše, zeláky, grily atd..
www.zapo-obchod.cz

 

VELKOOBCHOD DUM-STAVBA-ZAHRADA

Objednávkový systém firmy AMMA PROGRESS s.r.o. byl vytvořen k zjednodušení, zpřehlednění a zkvalitnění služeb všem našim stávajícím a novým velkoodběratelům. Na našich stránkách naleznete široký sortiment netkaných a tkaných textilií, kašírovaných a bublinkových fólií, LDPE a HDPE fólií, plachet zahrádkářských, bazénových a krycích s oky a mnoho dalších výrobků, které jsou určeny pro dům, stavbu a zahradu.
velkoobchod.amma.cz

 

REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

Nabízíme Vám velké množství reklamních předmětů a dárků, se kterými zaručeně uspějete jak u svých blízkých, tak i u obchodních partnerů. Předměty jako deštníky, cestovní potřeby, hodinky a hodiny, hračky a společenské hry, kalendáře a diáře, kancelářské a školní potřeby, kosmetické a hygienické potřeby, kufříky, tašky, přívěsky a mnoho dalších věcí, jež mohou nést Vaše logo a skrz které se můžete prezentovat obchodnímu světu.                                                www.reklamnipredmet.cz